Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante postel bílá 180

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 14 450,00 Kč 14450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Postel Belluno Elegante 180 x 200 cm, bílá, masiv z borovice

Postel je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení.  Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Nejširší dřevěná borovicová bílá postel ze série Belluno Elegante. Zaručujeme, že každému z partnerů poskytuje ideálních 90 cm šířky prostoru pro ničím nerušený spánek. Jestli to prostor vašeho bytu dovolí, dopřejte si pohodlí široké manželské postele. Navíc takto široká  solidni postel zvládne i případný nájezd dalších malých nocležníků, kteří se třeba v noci bojí spát ve svých dětských pokojích sami. 

 Každá postel je dominantou každé ložnice

Proto si taky zaslouží vaši plnou pozornost při výběru. Nehraje zde roli pouze estetická stránka, ale především její hlavní užitné vlastnosti. Borovicové kvalitní dřevo je dobrou volbou. Díky použití pravé  finské borovice je postel pevná a moc odolná. Každá by taková měla být. Jsme si jistí, že bude s vámi totiž trávit dlouhé roky. Postel měníme jen několikrát za život a tá se vám bude líbit. 

V zdravým tele  zdravý duch

Je vědecky dokázáno, že spánek přímo ovlivňuje naše zdraví. Nejen to duševní určitě také to fyzické. Dřevěná postel z masivu ovlivňuje vaše zdraví v pozitivním smyslu slova i svým materiálovým složením. Dřevo je naprosto přírodní. Postel je natřená ekologickou, vodou ředitelnou barvou, která je naprosto zdravotně nezávadná. Navíc dovoluje dřevu dýchat a dává vyniknout jeho přirozené kresbě a originalitě. 

 
 Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 214 cm
Výška 95 cm
Šírka 201 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium