Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante postel bílá 160

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 15 289,00 Kč 15289.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Postel Belluno Elegante 160 x 200 cm,  bílá, masiv z borovice

Postel je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným  návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele. 

Detailní specifikace produktu

Efektně a kvalitně frézovaná bílá postel v provensálském stylu bude oku lahodící dominantou každé ložnice. Projevuje v sobě krásu i sílu. Není jen jemná a dokonale elegantní. Elegance sice také má své kouzlo, u nášho nábytku však musíme brát v úvahu i jeho funkčnost. V případě této postele dvojnásob, protože v posteli trávíme až celou jednu třetinu svého života. 

Není to jedno, kde usínáme

Dost nepříjemností v životě prostě musíme zvládnout a někdy překousnout a strpět. Jsme si jistí, že ale v případě spánku byste si měli opravdu pečlivě vybírat. Spánek  nepodléhá naší vědomé kontrole. A proto o tom, zda se dobře vyspíme, rozhoduje spousta skládajících jse na to faktorů. Jedním z nich je právě to, jestli se ve své posteli cítíme dobře, pohodlně,bezpečně a příjemně. 

Zdravé mikroklíma to hlavní

Oceníme jej v celém našem domově. V ložnici o to určitě více, že v ní trávíme podstatnou část svých životů. Masivní a kvalitní borovicové dřevo je přírodní materiál a neobsahuje žádné cizorodé látky. Hezky, příjemně voní a je jemné na dotek. Použitá barva je ekologická, kvalitní a zdravotně nezávadná. Navíc nechává jemně prosvítat přirozenou, naturální strukturu dřeva. Spánek se stane požitkem pro vás.

 

Kam s ní teda?

To si určitě říkáte každé ráno u stlaní  vaši přikrývky. K posteli můžete dokoupit kompatibilní úložný prostor, kam každé ráno bezpečně a snadno uložíte polštáře nebo onu již zmíněnou přikrývky. Nebo cokoliv jiného, je to na vás. Vysouvací a solidní šuplík pod postel je vybaven plastovými odolními kolečky, takže jej jednoduše vysunete a zase zasunete na místo.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 161cm
Výška 95 cm
Délka 214 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium