Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante postel bílá 140

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 14 389,00 Kč 14389.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Postel Belluno Elegante 140 x 200 cm, bílá, masiv z borovice

Postel je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

 Tento kus nabytku má  doma asi opravdu každý. Bereme postel jako samozřejmost. A zároveň v ní trávíme třetinu života, reč je o posteli.

Několikrát v životě

Manželskou postel skutečně nevybíráme a neměníme každý den. Většinou pouze tak dvakrát nebo maximálně třikrát za život. Proto bychom měli jejímu výběru věnovat skutečně dostatečnou pozornost. Jaké jsou to parametry, kterých bychom si měli všímat? Postel by měla být vzdušná, dostatečně prostorná a zároveň pevná, kvalitní a stabilní. Manželská postel z našej série Belluno Elegante tyto požadavky splňuje do puntíku. 

 Stabilně stojí na soklu a dvou nohách, úklid pod ní se díky tomu stane hračkou. Jednoduše pod ní vysajete a vytřete celý prach a nečistoty. Pro dobrý spánek a hlavně zdraví je toto kritérium velmi důležité. Postel je robustní a pevná, zaručujeme. Spoje jsou pevně uchyceny a stabilně drží. Při tom si postel ještě uchovává svůj romantický ráz. 

 V klidu si využijte každý prostor

K posteli můžete přikoupit taktéž úložný díl pod postel. Je snadno vysouvací, opatřený plastovými kolečky a nádherně zapadá do celého konceptu. Stává se proto dalším neocenitelným pomocníkem při udržování pořádku a schludnosti. Snadno jej totiž celý vysunete a stejně jednoduše jej zase zasunete zpátky. Vidíte ty perfektní možnosti? Polštář a přikrývka se můžou přes den rychle schovat do bezpečí pojízdné zásuvky a vy konečně můžete pořídit ten vysněný moderní saténový přehoz.

 Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 141 cm
Výška 95 cm
Délka 214 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium