Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante police přírodní Borovice 2 ks

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 2 650,00 Kč 2650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Dřevěná police, závěsná Belluno Elegante

Závěsné police jsou populárním řešením, které pomáhají šetřit místo a zároveň jsou dekorací stěny. Uspořádání stěn umožňuje ponechat více místa na podlaze. Závěsná police je také formou estetického ukládání drobných předmětů, dekorativních nebo sentimentálních předmětů. Upoutá pozornost na takových prvcích, jako jsou rámy s rodinnými fotografiemi, oblíbená rostlina, cestovní suvenýry a nebo dekorativní keramika.

 

Police z borovicového dřeva - odolná a pevná

Police Belluno Elegante je vyrobena výhradně z masivního borovicového dřeva, které je odolné vůči mechanickému namáhání a poškození. Police na knihy v barvě přírodního dřeva vám umožní uložit předměty na čtení různých velikostí. Díky pevnosti dřeva police je pevná a masivní, takže udrží i objemné předměty větších rozměrů.

 

Police Belluno Elegante je pokryta mořidlem a ekologickým lakem, aby bylo dřevo odolné proti poškrábání a vyblednutí a co nejdéle si zachovalo původní barvu a vzhled. Přirozená textura dřeva - autentické uspořádání dřevěných kroužků - byla zachována a zdůrazněna.

Dřevěný nábytek z borovice je pro lidi zdravý, protože zlepšuje mikroklima v bytě. Jejich solidní výkon znamená, že se nebudete muset obávat o jejich životnost.

 

Dřevěná police do kanceláře

V domácí kanceláři bude police Belluno Elegante ideální na ukládání knih, všech dokumentů a kancelářských "papírů", udrží taky květináč. Bude se to hodit hlavně v menší kanceláři.

Vodorovné povrchy jsou nejvíce vystaveny na usazení prachu. Police Belluno Elegante je vyrobena z borovicového dřeva, které má elektrostatické vlastnosti. Díky tomu nábytek z borovice je odolný a na jeho povrchu se mnohem méně usazují částice prachu. Znamená to méně čištění a lepší ovzduší, bezpečnost pro alergiky a děti. Dřevěný nábytek v kanceláři vám umožní práci v plném pohodlí a pořádku.

Technické údaje

Barva Přírodní borovice
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 15cm
Výška 25cm
Šírka 120cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium