Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante police přírodní Borovice 2 ks

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 3 229,00 Kč 3229.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná police, závěsná Belluno Elegante

Závěsné police jsou populárním řešením, které pomáhají šetřit místo a zároveň jsou dekorací stěny. Uspořádání stěn umožňuje ponechat více místa na podlaze. Závěsná police je také formou estetického ukládání drobných předmětů, dekorativních nebo sentimentálních předmětů. Upoutá pozornost na takových prvcích, jako jsou rámy s rodinnými fotografiemi, oblíbená rostlina, cestovní suvenýry a nebo dekorativní keramika.

 

Police z borovicového dřeva - odolná a pevná

Police Belluno Elegante je vyrobena výhradně z masivního borovicového dřeva, které je odolné vůči mechanickému namáhání a poškození. Police na knihy v barvě přírodního dřeva vám umožní uložit předměty na čtení různých velikostí. Díky pevnosti dřeva police je pevná a masivní, takže udrží i objemné předměty větších rozměrů.

 

Police Belluno Elegante je pokryta mořidlem a ekologickým lakem, aby bylo dřevo odolné proti poškrábání a vyblednutí a co nejdéle si zachovalo původní barvu a vzhled. Přirozená textura dřeva - autentické uspořádání dřevěných kroužků - byla zachována a zdůrazněna.

Dřevěný nábytek z borovice je pro lidi zdravý, protože zlepšuje mikroklima v bytě. Jejich solidní výkon znamená, že se nebudete muset obávat o jejich životnost.

 

Dřevěná police do kanceláře

V domácí kanceláři bude police Belluno Elegante ideální na ukládání knih, všech dokumentů a kancelářských "papírů", udrží taky květináč. Bude se to hodit hlavně v menší kanceláři.

Vodorovné povrchy jsou nejvíce vystaveny na usazení prachu. Police Belluno Elegante je vyrobena z borovicového dřeva, které má elektrostatické vlastnosti. Díky tomu nábytek z borovice je odolný a na jeho povrchu se mnohem méně usazují částice prachu. Znamená to méně čištění a lepší ovzduší, bezpečnost pro alergiky a děti. Dřevěný nábytek v kanceláři vám umožní práci v plném pohodlí a pořádku.

Technické informace

Šířka 120cm
Výška 25cm
Hloubka 15cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium