Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante police bílé 2 ks

Dostupnost: vypredané
Jednotková cena: 2 650,00 Kč 2650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání

Popis

Bílé dřevěné police série Belluno Elegante,komplet 2ks, masiv

Police jsou vyrobeny ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Variabilní, jednoduše montovatelné, velmi snadno kombinovatelné. Takové jsou ozdobné bílé police série Belluno Elegante. Citlivě slučují, kombinují eleganci a jednoduchost. Police jsou na každé straně dokonale opatřeny praktickými zarážkami, díky kterým zůstanou vaše dekorace a knihy bezpečně na místě.

Na dekorace, knihy malého formátu

Police z pravé finské borovice díky své malé hloubce ne budou působit rušivě v žádném prostoru vášho domova. Můžete je tak umístit nad televizi nebo nad sedačku, ale také v jakýmkoliv jiným místě. Například i na zeď, kolem které běžně procházíte. Díky svým praktickým rozměrům jsou police opravdu velice univerzální.

Využijte si je jako police na drobné předměty na chodbě. V obývacím pokoji pro vystavení rodinných fotografii, v krásných ozdobných rámech a nebo na iné dekorace. Protože ty nejkrásnější vzpomínky by měly být co nejvíce na našich očích. V kuchyni pro umístění těch rozkošných vintage kořenek, kapesních kuchařek a roztomilých knížeček s citáty pro každý den. Prostě kdekoliv.

Ve dvou se to lépe táhne v životě

A my to víme. A proto naše police nabízíme vám v páru. Ale je už jen na vás, jak je doma umístíte. Efektně vypadají umístěné pod sebou a nebo záměrně rozmístěny. Ukážku najdete na našem produktovém obrázku. Ale i v případě, že dáváte přednost více symetrii, bude výsledek dokonalý.

Našim poličkám nebude vadit ani případné rozdělení, je to na vás. I v tom případě spolu budou perfektně ladit. Poličky ze série Belluno Elegante si skvěle rozumí se všemi ostatními produktami, které nájdete v naši nabídce.  A díky svému elegantnímu a jemnému designu je samozřejmě můžete kombinovat téměř s jakýmkoliv nábytkem v podobném stylu.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost,

že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je

důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 15cm
Výška 25cm
Šírka 120cm

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium