Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante noční stolek c / ořech

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 5 889,00 Kč 5889.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Noční stolek Belluno Elegante, dekor bílá/ořech, masiv, borovice

Noční stolek z řady Belluno Elegante se zásuvkami je vyroben ze dřeva je to  odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Náš noční stolek je nezbytným kouskem nábytku. Kam jinam umístit krásnou stojací lampičku, skleničku s vodou a oblíbenou knížku nebo třeba telefon. Jen na bytelný a elegantní bílý, dřevěný noční stolek. Nebo na komodu stojící na opačné straně v místnosti ale to určitě nechcete.

Výhodní rozměry

Noční stolek z masivu originální finské borovice měří na výšku 53 cm. Výborně tak koresponduje s výškou postele. Vše co chcete budete mít ideálně při ruce. Šířka 59,5 cm a hloubka celých 45 cm tvoří opravdu velkou odkládací plochu. Stolek tak nebude působit přeplácaně, ani když na něj odložíte kromě oblíbené knihy i další věci.

Pro všechny zbytnosti i nezbytnosti

Prostory dřevěného nočního stolku jsou považovány za místa s nejvyšším zaručeným soukromím. U tohoto typu získáte dost prostoru pro vaše poklady. Dvě hluboké tiché zásuvky jsou opatřeny kvalitními a tichými kolejničkami značky Hettich. Tento systém je charakteristický opravdu dlouhou životností a velmi tichým chodem. V ložnici to oceníte možná ještě více, než kdekoliv jinde ve vašim obydlí. Váš partner třeba sladce spí, zatímco vy si čtete knížku u tlumeného světla lampy. A nemusíte se bát, že ho probudíte uložením rozečtené ob líbené knížky zpět do zásuvky. 

 

Dotváří dojem a rozšiřuje váš úložný prostor

Možná máte pocit, že noční stolek ani vlastně nepotřebujete. A možná máte také pravdu. Chodíte se před spaním napít do kuchyně? Nebo si nečtete v posteli? Ani si tam nikdy nevychutnáváte víkendovou ranní kávu? A úložných prostor máte v bytě až nad hlavu? Ale dost,  možná právě tyhle věci rádi děláte a tu skleničku vody nebo vlažného čaje u postele proste často potřebujete. Jsme si jistí, že potom budete z nočního stolku nadšení.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 60 cm
Výška 53 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Hmotnost 15,5 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium