Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante noční stolek c / ořech

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 5 450,00 Kč 5450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL013B/O

Popis

Noční stolek Belluno Elegante, dekor bílá/ořech, masiv, borovice

Noční stolek z řady Belluno Elegante se zásuvkami je vyroben ze dřeva je to  odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Náš noční stolek je nezbytným kouskem nábytku. Kam jinam umístit krásnou stojací lampičku, skleničku s vodou a oblíbenou knížku nebo třeba telefon. Jen na bytelný a elegantní bílý, dřevěný noční stolek. Nebo na komodu stojící na opačné straně v místnosti ale to určitě nechcete.

Výhodní rozměry

Noční stolek z masivu originální finské borovice měří na výšku 53 cm. Výborně tak koresponduje s výškou postele. Vše co chcete budete mít ideálně při ruce. Šířka 59,5 cm a hloubka celých 45 cm tvoří opravdu velkou odkládací plochu. Stolek tak nebude působit přeplácaně, ani když na něj odložíte kromě oblíbené knihy i další věci.

Pro všechny zbytnosti i nezbytnosti

Prostory dřevěného nočního stolku jsou považovány za místa s nejvyšším zaručeným soukromím. U tohoto typu získáte dost prostoru pro vaše poklady. Dvě hluboké tiché zásuvky jsou opatřeny kvalitními a tichými kolejničkami značky Hettich. Tento systém je charakteristický opravdu dlouhou životností a velmi tichým chodem. V ložnici to oceníte možná ještě více, než kdekoliv jinde ve vašim obydlí. Váš partner třeba sladce spí, zatímco vy si čtete knížku u tlumeného světla lampy. A nemusíte se bát, že ho probudíte uložením rozečtené ob líbené knížky zpět do zásuvky. 

 

Dotváří dojem a rozšiřuje váš úložný prostor

Možná máte pocit, že noční stolek ani vlastně nepotřebujete. A možná máte také pravdu. Chodíte se před spaním napít do kuchyně? Nebo si nečtete v posteli? Ani si tam nikdy nevychutnáváte víkendovou ranní kávu? A úložných prostor máte v bytě až nad hlavu? Ale dost,  možná právě tyhle věci rádi děláte a tu skleničku vody nebo vlažného čaje u postele proste často potřebujete. Jsme si jistí, že potom budete z nočního stolku nadšení.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 53 cm
Šírka 60 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium