Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante noční stolek bílý

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 5 450,00 Kč 5450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL013B (NEW)

Popis

Noční stolek Belluno Elegante, bílý, masiv z borovice

Bílý noční stolek z řady Belluno Elegante se zásuvkami je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Noční stolek je neobvyklým kouskem nábytku. Kde jinam umístit krásnou stojací lampičku, skleničku s vodou a oblíbenou knížku nebo třeba telefon.Určite jen na bytelný a elegantní bílý noční stolek. Nebo na komodu stojící na opačné straně v místnosti ? Ale to určitě nechcete.

Přesné rozměry nočního stolka

 Náš noční dřevěný stolek z masivu finské borovice měří na výšku 53 cm. A to znamená, že výborně tak koresponduje s výškou postele. Určite vše budete mít ideálně při ruce. Šířka 59,5 cm a výjimečná hloubka celých 45 cm tvoří velkou odkládací plochu. Stolek tak nebude působit přeplácaný, ani když na něj odložíte kromě oblíbené knihy i další věci.

Využití na zbytnosti i nezbytnosti

Prostory nočního dřevěného  stolku bývají považovány za místa s nejvyšším zaručeným soukromím. U tohoto typu určite získáte spoustu prostoru pro vaše poklady. Dvě hluboké zásuvky jsou opatřeny tichými a kvalitními kolejničkami značky Hettich. Tento výjimečný systém je charakteristický dlouhou životností a velmi tichým chodem. V ložnici to určitě oceníte  ještě více, než kdekoliv jinde.Představte si, že váš partner třeba sladce spí, zatímco vy si čtete u tlumeného světla lampy. A nemusíte se bát, že ho probudíte uložením rozečtené a oblíbené knížky zpět do zásuvky. 

 

Váš dojem a  úložný prostor

Možná máte pocit, že noční dřevěný stolek vlastně nepotřebujete. Rozvažte to. Chodíte se třeba  před spaním  napít do kuchyně ? Nebo si čtete v posteli ? Vychutnáváte  si tam víkendovou ranní kávu ?. A úložný prostor máte v bytě až nad hlavu ? Ale dost, určitě tyhle věci rádi děláte a tu skleničku vody nebo vlažného čaje u postele prostě potřebujete. Tak vlastně proto budete z nočního stolku nadšení.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 53 cm
Šírka 60 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium