Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante konferenční stolek malý

Dostupnost: Zeptejte se na dostupnost
Jednotková cena: 6 250,00 Kč 6250.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání

Popis

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, bílý, masiv z borovice

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Tak jak co si představíte, když uslyšíte slovní spojení “konferenční stolek”?  Určitě se vám vybaví klidná konverzace v pohodlných křeslech. Na stolku voní káva nebo kvalitní aromatický čaj. Uprostřed hoří voňavá svíčka nebo tam stojí jemná dekorace. Bílý dřevěný konferenční stolek bude vaším dlouh oletým společníkem pro chvíle odpočinku. 

Robustní a přitom opravdu elegantní

Prostě je to vskutku elegantní společník, na kterého se však můžete plně spolehnout. Stojí na čtyřech pevných a kvalitních nohách a k jeho stabilitě přispívá ještě přídavná deska. Jako ostatní nábytek ze série je vyroben z masivu kvalitní a pravé finské borovice natřené bílou ekologickou barvou. Jsme si jistí, že bude vám poctivě sloužit opravdu dlouhé roky. Můžete spolehnout.

Dokonalý, moderní čtverec

Symetrie je opravdu krásná. A pokud se doladí do vášho bytového interiéru, je také praktická. Bílý dřevěný  konferenční stolek s rozměrem plochy 70 x 70 cm je rozměrově perfektní. Můžete si ho umístit vodorovně s ostatním nábytkem nebo jej diagonálně natočit k dosažení moderního vzhledu. A když stolek doplníte například moderním čtvercovým kobercem s vysokým chlupem, váš obývací pokoj získá opravdu luxusní vzhled.

Bílá barva je vždy praktická

Někteří by  mohli namítat, že pro stolek se hodí spíše jiné tmavší barvy. Bílá je ovšem praktická, jemná a vždy moderní i pro použití na konferenčním stolku. Úklid se vám totiž bude provádět mnohem snadněji, když nečistoty a případné drobečky vidíte. Předejdete tak i případnému poškození stolku, když můžete každou nečistotu hned rychle odstranit.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 70 cm
Výška 48 cm
Šírka 70 cm

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium