Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante konferenční stolek malý bílý / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 6 250,00 Kč 6250.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL029B/O

Popis

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý / ořech, masiv z borovice

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Sedmdesát centimetrů šířky a délky pro úplnou vaši domácí pohodu. Naše Konferenční stolky jsou vždy středobodem hezkých klidných chvílek nebo zajímavých debat. Takže na nich nám skutečně záleží. Na zem si snad hrnek s kávou nebo čajem nepoložíte. 

Bytelný a přitom jemný, takový je

 Náš bílý konferenční stolek v provensálském stylu, který u nás už zdomácněl. A u vás jistě zdomácní tento kus krásného nábytku. Možná jste zvyklí a vídívate subtilně působící konferenční stolky. Realita francouzského venkova bývala jiná. Nábytek nebyl určen jenom k jednorázovému použití. Musel vydržet dlouhé roky a tak rozhodně nebyl jen na ozdobu. To respektuje i náš dřevěný konferenční stolek. Je vyroben z masivu pravé finské odolné borovice a na materiálu jsme zde rozhodně nešetřili. Stabilita, kvalita a pevnost je znát na první pohled. Tyto plusy kvality nejvíce doceníte až po několika letech, kdy bude stolek stále stejně funkční a pevný, jako v den, kdy jste si jej přivezli domů.

Konferenční stolek s funkčním a originálním designem

Bílá barva je symbolem nevinnosti a ke stylu Provence tradičně patří. U tohoto konkrétního stolku byla vrchní odolná masivní borovicová deska namořena v odstínu ořechového dřeva. Oba použité nátěry jsou naprosto ekologické, založené na vodní bázi. Pod oběma také prosvítá krásná, přirozená struktura přírodního dřeva. Díky tomu jedinečnému nátěru letokruhy časem více opticky vystoupí. A díky tomu získá váš dřevěný nábytek ještě zajímavější vzhled.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 70 cm
Výška 48 cm
Šírka 70 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium