Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante konferenční stolek bílý

Dostupnost: vypredané
Cena: 7 800,00 Kč 7800.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Konferenční stolek Belluno Elegante - velký, bílý, masiv z borovice

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku. 

Detailní specifikace produktu

Konferenční stolek bude srdcem vašeho obývacího pokoje. Jsme si jistí, že měli byste k jeho výběru  věnovat zaslouženou pozornost.  Pozor navíc pokud si vyberete ten náš, bude s vámi opravdu na dlouho. Je vyroben z masivní kvalitní finské borovice. 

Netradičně a stylově s výjimečnou zásuvkou

Konferenční stolky mají často jen vrchní odkládací plochu nebo přídavnou otevřenou polici, je to tak. Náš stolek má speciální zásuvku. A to rovnou  po celé své šířce. Zásuvka je opatřena systémem tichého a kvalitního zavírání. Naše kolejničky značky Hettich jsou nejen velice tiché, ale vynikají také dlouhou výdrží a nízkou opotřebitelností. To se určitě u zásuvek vždycky hodí. 

Každý nemusí vědět, co zrovna čtete, jakou oblíbenou knížkou nebo které časopisy si kupujete. Také televizní ovladač zůstane v době nečinnosti na jednom bezpečném místě a nebude se už potulovat po celém bytě, jak to některé ovladače rády dělají. Mít zásuvku jako součást moderního konferenčního stolku je výhodné a praktické. Ukryjete tam věci, které  chcete mít rychle při ruce, ale ne potřebujete je mít stále na očích.

Bílá jemná barva pro jakoukoliv barevnou kombinaci

Jako i ostatní nábytek ze série Belluno Elegante, tak i náš konferenční stolek je natřený  jemnou bílou zdravotně nezávadnou barvou.Pozor můžete si tak pořídit sedací soupravu v libovolné barvě. Nebo taky ji časem třeba vyměnit za novou. Bílý dřevěný stolek snese jakoukoliv doplňkovou barvu. 

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 122 cm
Výška 48 cm
Šírka 71 cm
Rukojeť Dřevěná

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium