Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante konferenční stolek bílý / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: 7 - 14 dní
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 7 800,00 Kč 7800.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL006B/O

Popis

Konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva je to odolní finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným  návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Bude  to tichý společník vašich rodinných rozhovorů. Neúnavný nosič hrnků, sklenic, oblíbených  knížek, televizních ovladačů, sušeného ovoce a oříšků v karamelu. Je to náš konferenční stolek v oblíbeném provensálském stylu. 

Bílý, dřevěný konferenční stolek s deskou v dekoru ořechového dřeva

Spousta originálního přírodního borovicového dřeva poskládaná do krásného funkčního kusu nábytku. Na výrobu nášho konferenčního stolku byl použit ten nejkvalitnější borovicový masiv z odolné finské borovice. Vrchní solidní a pevná deska byla namořena lakem v odstínu ořechového dřeva. Zbytek stolu je vyveden v příjemném teplém odstínu bílé barvy. Oba nátěry jsou vodou ředitelné a úplně ekologické. Dřevo pod nimi určitě může přirozeně dýchat. Jeho struktura jemně prosvítá na povrch. Ten pocit z kontaktu s opravdovým, voňavým dřevem je prostě nezaměnitelný.

Krásný navenek, praktický a pojemný uvnitř

Na vrchní desku konferenčního stolku postavíte vše, co zrovna v dané chvíli potřebujete. Hrnek s kávou nebo čajem, skleničky, misky s ovocem a oblíbenými dobrotami k večernímu uzobávání. Cokoliv co chcete. Protože náš stolek není jen tak na okrasu. Je to funkční kus elegantního nábytku, který vám bude sloužit dlouhé roky bez toho, aby ztratil něco ze své krásy. Léta a drobné šrámy mu jen přidávají na kráse a originalitě. To je právě výhoda přírodního dřeva. 

Drobnosti můžete schovat do praktické dřevěné zásuvky. Každá návštěva nemusí hned vědět, jakou oblíbenou knížku máte zrovna rozečtenou, že? Televizní ovladač už také bude mít své stálé místo a nebudete jej muset pořád někde hledat.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 122 cm
Výška 48 cm
Šírka 71 cm
Rukojeť Dřevěná

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium