Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda pod televizor velká bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 650,00 Kč 12650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

TV stolek Belluno Elegante - velký, bílý, masiv z borovice

Televizní stolek je vyroben ze dřeva je to odolní finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Velká televize si zaslouží velký a solidní TV stolek.  Určitě není to rozmar. Je to naprostá nutnost. V tomto případě se vám skutečně nevyplatí šetřit místem.

Více než metr a půl stabilní podpory jenom pro vás

Pevné masivní originální dřevo z odolné finské borovice zajišťuje stolku vysokou nosnost. Horní kvalitní, ozdobná deska je ještě navíc podložena další pevnou deskou pro zlepšení užitných vlastností. Kromě čtyř otevřených prostorů,  stolek obsahuje i dvě zásuvky pro uložení vašich nezbytných drobností. 

Jako podstavec nebo na stěnu?

Možná i vy uvažujete, jestli pro vás bude lepší instalovat televizi přímo na stěnu nebo ji nechat stát na podstavci, tak je to na vás. Obojí řešení má určitě své výhody i nevýhody. Bílý dřevěný stolek však využijete také v případě, že se rozhodnete instalovat obrazovku přímo na zeď. I tehdy je totiž vhodné využít celý prostor pod televizí, který by jinak zůstal nevyužit. Takto můžete vytvořit vaše krásné zátiší s dekoracemi nebo zelenými rostlinami. Úložný prostor zase vyplníte třeba proutěnými košíky nebo ozdobnými krabicemi, které můžete obměňovat podle módního trendu a  nálady. Při sledování televize potom nebudete mít na očích pouze její program, ale zároveň tu vaši krásu okolo.

Jemně bílá neruší

Pro sledování televize je jemně bílá barva okolo ideální. Originální borovicové dřevo je natřeno příjemným teplým odstínem bílé, vodou ředitelné, ekologické barvy. Tak v klidu užijte si program.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 53 cm
Šírka 167 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium