Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda pod televizor bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 9 650,00 Kč 9650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

TV stolek Belluno Elegante - malý, bílá, masiv z borovice

TV stolek je vyroben ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a  stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Dřevěný bílý televizní stolek nebo bílý stolek pod televizi.  Přece nezáleží na tom, jak tento kousek nábytku nazvete. Jedno je však jisté k tomu, aby správně plnil svou funkci, musí mít určité vlastnosti a mi vám je nabízíme. Z estetického hlediska je stejně krásný, jako ostatní výrobky z výjimečné série Belluno Elegante.  Módní styl provence se vyznačuje svou lehkostí a vzdušností. Určitě taky i určitou mírou zemitosti. Jen si představte fantastycký život na francouzském venkově provoněném levandulí. 

Oporou i ozdobou je tu pro vás

Vraťme se prosím z výletu na francouzský venkov zpět k uvažování o praktičnosti našeho nábytku.  Dřevěný bílý televizní stolek přesně splňuje to, co od televizního stolku očekáváte. Je dostatečně hluboký, abyste na něj mohli televizní obrazovku bezpečně postavit a třeba i cokoliv jiného. A jeho šířka 111 cm dovoluje umístit vám opravdu velkou televizi. Potřebujete také dostatečnou stabilitu. My vám ji nabízíme. TV stolek je vyroben z odolné, pravé finské borovice. A jeho stabilita je ještě dokonce taky podpořena středovou vertikální příčkou.

Nechybí dokonce ani úložné prostory. Můžete si vybrat, jestli své drahocenné a oblíbené věci uložíte do otevřených prostor, které vybízejí k zaplnění ozdobnými krabicemi nebo košíčky, nebo do dvou krásných a kvalitně frézovaných zásuvek. Jako u ostatních kusů ze série Belluno jsou i tyto zásuvky opatřeny velmi tichými kolejničkami značky Hettich. Nátěr ekologicky šetrnou, jemnou bílou barvou v příjemném odstínu je pověstnou třešničkou na dortu a při sledování televize bude oázou pro vaše oči.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 53 cm
Šírka 111 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium