Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda pod televizor bílá / dub

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 9 650,00 Kč 9650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL009B/D

Popis

Dřevěný TV stolek Belluno Elegante, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice

TV stolek je vyroben ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení.  Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Pevný, kvalitni, stabilní a spolehlivý. Řeč je o televizním stolku s vrchní odolnou deskou v dekoru zlatého dubu ze série Belluno Elegante. Předchozí věta možná  vám působí trochu kostrbatě. Proto se na něj raději podrobně podívejte. Také proto, že slovní popis ani zdaleka nedokáže vystihnout jeho jednoduchou eleganci. Je  prostě krásný, že?

Pevná opora pro vaši televizi

Krása je pouze jednou z požadovaných vlastností nášho nábytku. Tou druhou, neméně také důležitou, je jeho bezchybná funkčnost. V tomto případě bylo při navrhování nutno zohlednit fakt, že TV dřevěnej stolek je vystaven neustálé zátěži. Když má být také zároveň zachován i romantický venkovský styl, může se navrhování takového kusu nábytku stát tím pravým designérským oříškem. Tentokrát se designérům zadařilo prostě na výbornou. TV dřevěný  stolek je bytelný a přitom si zachoval romantický ráz. Vrchní odolná deska je velmi silná a efektivně a kvalitně frézovaná. Konkrétně u tohoto stolku navíc v jedinečném dekoru zlatého dubu, který perfektně ladí s ostatními kousky ze série.

Nabízíme vám dostatek místa pro vaše drobnosti

O výsledných dojmech často rozhodují jenom detaily. Součástí stolku jsou dvě tiché zásuvky. Proč tiché? Stejně, jako celý stolek, jsou vyrobeny z kvalitního  borovicového masivu a také jsou vybaveny tichými pojezdy s tlumičem. Pokud zásuvky otevřete během toho, co ostatní sledují napínavý program v televizi, zaručujeme vám, že zvuk pořadu určitě nenarušíte. Jak nenarušit svou přítomností obraz, už necháme na vaší vynalézavosti.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 53 cm
Šírka 111 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium