Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 5 zásuvek bílá / ořech

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 389,00 Kč 13389.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Komoda Belluno Elegante 5 šuplíky, bílá / ořech, masiv z borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Na drobné prádlo nebo na ty kousky oblečení, které chcete mít pěkně roztříděné, a netoužíte po tom, abyt je lovit v útrobách hlubokých skříní.  Dřevěnou komodu zajisté oceníte i v případě, že máte velkou šatní skříň. Její nebývalá funkce je totiž do určité míry nenahraditelná. 

 Jak myslíte, co mají společného ponožky a květiny?

Kromě těch možnosti, že budou mít obě věci třeba stejnou barvu nebo je obě dostanete od milovaného partnera, ponožkám i rostlince může být naše komoda novým domovem. Všechny ponožky uložíte do jedné z pěti zásuvek. Vaše rostlina se zase bude krásně vyjímat na vrchní ozdobné ploše. Získáváte tak nejen úložný prostor, ale také prostor k umístění již zmíněných květin nebo jiných ozdob, obrázků, stojací lampy nebo různých drobností. Bílá dřevěná komoda spolu s vrchní deskou v odstínu ořecha  krásně doplní místo ve vašem pokoji. A co takhle nad ni umístit obraz, fotku nebo zrcadlo? To už necháme na vás jak se vám to bude hodit. 

 V ložnici, ale také kdekoliv jinde ve vaši domácnosti

Komoda bývá často tradičně přiřazená k ložnici. Tam také nejvíce oceníte to, že je vybavena systemem kvalitního a tichého zavírání. Pojezdy s tlumičem značky Hettich jsou kvalitní a tiché, to vám zaručujeme. Ale pozor nemusíte se omezovat jen na ložnici. Stejně dobře se bude dřevěná komoda vyjímat i v jiných pokojích ve vaši domácnosti. Můžete ji jednoduše umístit všude tak, kde to prostor dovolí, a kde si přejete mít více prakticky členěného úložného prostoru.

 

 Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 112 cm
Výška 88 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Kolečkové
Počet zásuvek 5 zásuvek
Hmotnost 37 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium