Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 4d bílá

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 15 989,00 Kč 15989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Čtyřdveřová komoda Belluno Elegante, dřevěná, bílá, masiv z borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Široká dřevěná bílá komoda s vitrínou, skříňkami a zásuvkami je dalším kusem nábytku, který se nabízí pro univerzální využití ve vašim domově. Dokážete si jí taky představit v kuchyni? Ve vašim obývacím pokoji? My ano. Bude se vyjímat jako zajímavý solitér nebo jako součást celé série Belluno.

V hlavní roli je: prostor

 Co vám nabízíme: pět oddílů, čtyři dveře a dvě tiché zásuvky. To je naše dřevěná komoda v číslech. Nechybí ani dvoukřídlá nezapomenutelná prosklená část. Vitrínu využijete k vystavení  svých věcí, které chcete mít stále na očích a zároveň je toužíte chránit před prachem, rozbitím nebo poškozením. Už to víte, co si vystavíte? Budou to oblíbené romány, rodinné fotografie nebo ta hezká krabička, do které ukládáte důležité dokumenty?  Tak je to zcela na vás. Dřevěná komoda kromě  krásní vitríny nabízí i dvě úložné skříňky a dvě nehlučné kvalitní zásuvky. Ty jsou vybaveny tichými a solidne vykonanými kolejničkami značky Hettich. V dřevěných skříňkách a zásuvkách budou vaše věci chráněny nejen před prachem, ale také před zraky okolí.

Do obývacího pokoje nebo do kuchyně tak jak se rozhodnete

Všude tam se naše komoda skvěle hodí. I díky krásné a prosklené části. My lidé si rádi připomínáme hezké chvíle, které máme spojeny s určitými věcmi a s rodinou. Pohled na předmět, ke kterému se vážou naše krásné a nezapomenutelné vzpomínky, v nás opět vyvolá podobné emoce.

Rozsáhlá a solidni  horní deska s rozměry 167 cm na 45 cm vybízí k umístění vašich dekorací a rostlin. A na stěně nad dřevěnou komodou se zase bude skvěle vyjímat obraz nebo horizontálně pověšené zrcadlo.


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 167 cm
Výška 85 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 4 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 44 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium