Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 4d bílá / ořech

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 15 989,00 Kč 15989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná komoda Belluno Elegante, 4 dveřová, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení.Sme schopní a  nabízíme vám  také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Nabízíme vám 167 centimetrů délky. To už je opravdu pořádný úložný prostor. Zabalený do estetického a moderního Provence balíčku. Pravý dřevěný borovicový masiv, sklo a kovové úchytky. Klasický styl podpořený klasickými materiály a estetickým, kvalitním zpracováním. Vitrína a možná komoda? Prostě designově krásný kvalitní kousek, který vám bude výborně sloužit celé roky, jsme si jistí.

Komoda spolu s prosklenými dvířky

Střední část nábytku je prosklená. To z komody dělá nejen funkční, ale také výstavní kousek. Slovní hříčku jsme ted´ použili záměrně. Oba významy na komodu prostě sedí.  Určitě umožní vám vystavit zajímavé dekorace a cennosti. Zároveň je komoda sama krásným dekorativním prvkem interiéru. Jemná bílá barva dominuje. Výborně ji doplňuje tmavší ořechová, která byla použita k nátěru horní odolná frézované desky. Hezká a decentní kombinace, která dodává naši komodě jakoby trochu více na vážnosti. Předpokládáme, že tato moderní a populární barevná kombinace bude vyhovovat i pánům.

Určitě dokonalá symetrie

 Ano, očím prý ladí. A nám nezbývá nic jiného, než dát tomuto rčení za pravdu. Dřevěná komoda působí velmi vyváženě a příjemně. Určitě i díky tomu, že byla dodržena perfektní vyváženost. Ale nebojte se. Vrchní dekorace a nápady zůstávají zcela ve vaší režii. Nebudete potřebovat pravítko s ryskou ani návod. Výsledek zaručeně bude i tak jistě dokonalý. Symetrii naopak sluší, když je trošku rozbita uměním. Proto budou vaší bíle komodě slušet květiny a různorodé dekorace. Dokonalost se přece skrývá v každém drobném detailu. A kontrasty přitahují každou pozornost.


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 167 cm
Výška 85 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 4 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 44 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium