Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 4d bílá / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 14 450,00 Kč 14450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL003B/O

Popis

Dřevěná komoda Belluno Elegante, 4 dveřová, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení.Sme schopní a  nabízíme vám  také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Nabízíme vám 167 centimetrů délky. To už je opravdu pořádný úložný prostor. Zabalený do estetického a moderního Provence balíčku. Pravý dřevěný borovicový masiv, sklo a kovové úchytky. Klasický styl podpořený klasickými materiály a estetickým, kvalitním zpracováním. Vitrína a možná komoda? Prostě designově krásný kvalitní kousek, který vám bude výborně sloužit celé roky, jsme si jistí.

Komoda spolu s prosklenými dvířky

Střední část nábytku je prosklená. To z komody dělá nejen funkční, ale také výstavní kousek. Slovní hříčku jsme ted´ použili záměrně. Oba významy na komodu prostě sedí.  Určitě umožní vám vystavit zajímavé dekorace a cennosti. Zároveň je komoda sama krásným dekorativním prvkem interiéru. Jemná bílá barva dominuje. Výborně ji doplňuje tmavší ořechová, která byla použita k nátěru horní odolná frézované desky. Hezká a decentní kombinace, která dodává naši komodě jakoby trochu více na vážnosti. Předpokládáme, že tato moderní a populární barevná kombinace bude vyhovovat i pánům.

Určitě dokonalá symetrie

 Ano, očím prý ladí. A nám nezbývá nic jiného, než dát tomuto rčení za pravdu. Dřevěná komoda působí velmi vyváženě a příjemně. Určitě i díky tomu, že byla dodržena perfektní vyváženost. Ale nebojte se. Vrchní dekorace a nápady zůstávají zcela ve vaší režii. Nebudete potřebovat pravítko s ryskou ani návod. Výsledek zaručeně bude i tak jistě dokonalý. Symetrii naopak sluší, když je trošku rozbita uměním. Proto budou vaší bíle komodě slušet květiny a různorodé dekorace. Dokonalost se přece skrývá v každém drobném detailu. A kontrasty přitahují každou pozornost.


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 167 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium