Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 4d bílá / dub

Dostupnost: vypredané
Jednotková cena: 14 450,00 Kč 14450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání

Popis

Dřevěná komoda Belluno Elegante, 4 dveřová, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná  finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Široká dřevěná komoda, která pojme spoustu vašich oblíbených věcí. Určitě některé z nich dokonce slavnostně vystaví. Její součástí je totiž také dřevěná dvoukřídlá vitrína. Díky tomu se komoda bude vyjímat ve vašim obývacím pokoji nebo všude tam, kde chcete vystavit některé své oblíbené poklady zvědavým pohledům okolí.

Komoda pro všechny možnosti

Některé své oblíbené věci vystavíte v bezpečím místě za skleněnými dvířky. Další schováte do dvou kvalitních,  prostorných samostatných skříněk. A ty nejdrobnější oblíbený věci najdou své místo v jedné ze dvou zásuvek. Takové kousky nábytku jsou opravdu užitečnými pomocníky při udržování perfektně organizované a uklizené domácnosti, tak takové vám nabízíme. Na vaše poklady za sklem se totiž nikdy nepráší. Protože  do uzavíratelných skříněk a zásuvek také nemá prach přístup. Jednoduše v klidu setřete horní desku v dekoru zlatého dubu vlhkým , jemným hadříkem a vyleštíte skleněná dvířka. Základní úklid a máte  hotovo. Nepřidávejte si více starostí, protože  nemusíte.

Živé květiny nebo sošky?

 Víte co,tak to už je čistě na vás. My si dokážeme na vrchní desce na  kvalitní dřevěné   borovicové komodě představit obojí. Úplně cokoliv. Od zelených rostlin, přes skleněnou misku s ovocem nebo zeleninou až po lampičku v barokním stylu. A co vy na to? Už víte, co by se hodilo u vás doma?

Jak už je řeč o tom ovoci. Celá dřevěná komoda je natřena kvalitní ekologickou barvou na vodní bázi.  Zaručujeme vám, že nemusíte se tak obávat o své zdraví. Tady je určitě vše v pořádku.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 167 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium