Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 4.3 bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 15 400,00 Kč 15400.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Komoda Belluno Elegante 4.3, dřevěná, bílá, masiv z borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Dřevěná komoda není jen místem, kam odkládáme své věci. Je také velmi vážným a výrazným prvkem každého interiéru. V případě naší široké kvalitní komody to platí dvojnásob. Je totiž se svými 168 cm šířky nepřehlédnutelná a tím taky výjimečná.

Jemný a krásný kus nabytku ve vašim domově

Přestože je výrazná, působí komoda zároveň jemně díky pravidelnému kvalitnímu frézování dvířek a hran. A také díky symetrickému rozložení všech prvků. Bílá komoda z masivu  borovice je vybavena v čtyři dvířka a tři zásuvky.

Dřevěná komoda je v podstatě stejně prostorná, jako běžná šatní skříň. Jenom je otočena horizontálně. Svým nadčasovým moderním zpracováním se bude hodit do každého pokoje. V kuchyni ji využijete například jako stylový originální příborník se spoustou úložného prostoru na celou sadu nádobí nebo hrnců, k uložení trvanlivých potravin a dalších nezbytností. V obývacím pokoji se stane naprosto univerzálním kusem nádherného nábytku k jakémukoliv použití. V ložnici bude doplňovat další část nábytku, nebo spolu se samostatným věšákem nahradí šatní skříň. 

Stvořena je né jen k dekoracím

Dřevěné komody obecně jsou velmi vhodné k umístění různých dekorací. Je to jen na vás, jestli to budou jednoduché dekorační předměty, rámečky s fotografiemi, proutěné nebo látkové košíky, lampa nebo živé rostliny, kterým se zde určitě povede velice dobře, protože dostanou svou porci slunce i vaší milé pozornosti. 

Ekologická a tichá taka prostě je

Ekologická svým přírodním, kvalitním, dřevěným složením a také vodou ředitelným nátěrem. Tichá je díky kvalitnímu značkovému systému pojezdu zásuvek.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 167 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium