Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 4.3 bílá / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 15 400,00 Kč 15400.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL004B/O

Popis

Dřevěná komoda Belluno Elegante 4.3, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Naše masivní dřevěná komoda. Masivní materiálově i rozměrově. 168 na 85 centimetrů úložného prostoru pro všechno, co si přejete snadně schovat. Nezáleží na tom, jestli potřebujete nutně uložit dokumenty pro strýčka příhodu nebo boty, které vytahujete každý druhý den. Dřevěná komoda vám umožní obojí. A díky kvalitnímu materiálu a dokonalým spojům se nemusíte obávat ani každodenního používání.

Zamilujte se do kvality, kterou vám nabízíme

Nábytek není dekorace je to taky užitková věc. Některé kusy nášho nábytku jsou zatěžovány více, některé méně. Ale dřevěný nábytek přece kupujete, aby vydržel, že? Ne jenom pro ozdobu. Naše kvalitní komoda vydrží opravdu hodně. Ostatně jako taky ostatní kusy nábytku z naší nabídky. Na kvalitním zpracování nám záleží určitě nejvíc. Na našich produktových obrázcích možná vypadá každý nábytek dobře ale pravou skutečnost se ošálit nedá.

Pravý borovicový masiv vydrží dlouho krásný, protože je odolná a kvalitní. Případné oděrky, kterým se časem určitě nevyhnete, rozhodně neubírají na jeho pravé kráse. Spíše naopak dodávají dřevěnému nábytku na autentičnosti. To se vám u syntetických materiálů nikdy  nemůže stát. Tam se každé neopatrné zacházení trestá a je to viditelné. Dřevo je v tomto ohledu vždy velmi shovívavé.

Zdravé mikroklima pro vaše zdravé prostředí

Prosím myslíte na zdraví své rodiny. Nejen okolí vašeho domu nebo bytu, ale také materiály v interiéru ovlivňují značně klima vašeho domova. Dřevo je namořeno jemnou bílou ekologickou barvou, která dovoluje jeho pórům dýchat. Vrchní odolná deska je natřena ekologickým lakem v odstínu ořechového dřeva. Můžete si tak být jisti, že pro zdraví své rodiny děláte to nejlepší a to je důležité.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 167 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium