Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 3d bílá / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 150,00 Kč 12150.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL001B/O

Popis

Komoda Belluno Elegante 3D bílá / ořech

3-dveřová komoda Belluno Elegante bílá / ořech

Třídveřová bílá komoda se výrazně liší od ostatních standardních komod. V první řadě má kromě zásuvek i uzavřené police. Je to také skleněná komoda v centrální části, která umožňuje vystavení vašich oblíbených předmětů.

Komoda v barvě ořech

Značná část povrchu dřevěné komody má teplý odstín bílé, protože je pokryta barvou na vodní bázi, která dodatečně zdůraznila dřevěnou texturu. Horní část komody krásně kontrastuje s bílou (RAL 9010), protože je pokryta barvou na bázi vody v odstínu ořechového dřeva. Dřevěná horní část komody je esteticky zesílená a spodní lišta poskytuje nejen pevný vzhled, ale i strukturu. Vnitřek komody je vybělené, kromě bočních částí zásuvek. Zveme vás, abyste se seznámili s našim rozsáhlým - dřevěným ložnicovým nábytkem.

Komoda z borovicového dřeva

Finská borovice je odolný a trvalý strom. I takové je její dřevo, a proto je dřevěná komoda vyrobena z borovicového dřeva. Je to cenné dřevo, na jehož povrchu vždy najdete nádherné dřevěné kroužky. Přírodní dřevo je žádaným materiálem v bytech a domech. Všechen nábytek z kolekce Belluno Elegante je vyroben z masivního dřeva. Prohlédněte si další barevné varianty výše uvedeného produktu, jakož i bílé komody pod televizor a konferenční stolky. (KLIKNĚTE)

Bílá komoda se sklem

Bílá komoda s dřevěnou deskou je vybavena dvěma zásuvkami na vodítko Quadro. Díky nim. už nikdy neuslyšíte hlasité zavírání. Jsou ideální na skrytí malých věcí nebo třeba dokumentů. Jejich provensálské řezačky a rukojeti ze starého zlata dokonale ladí s celkem. Pod zásuvkami jsou uzavřeny skříňky se dvěma policemi. Schováte tam věci, které nechcete zobrazovat. Vhodným místem na to je skleněná police ve střední části dřevěné komody. Můžete tam vystavit svou oblíbenou sbírku sklenic nebo rodinné dědictví. To, že se jedná o skleněnou komodu, zároveň znamená, že se nemusíte obávat toho, že by se exponované věci mohly zaprášit.

 

Třídveřová komoda se odesílá po částech na samostatnou montáž. Součástí balení je vždy montážní návod a příslušenství, které vám umožní sestavit si komodu ze dřeva.

 Všechny prvky, kromě zadní strany komody a spodní části zásuvek, jsou vyrobeny z masivního dřeva. Proto se o ně musíte správně starat, protože přírodní nábytek lety stárne. Aby nedošlo k poškození, dávejte pozor na to, čím nábytek čistíte. Nejlepší jsou látky vyrobené z jemných látek. V žádném případě nepoužívejte silné čistící prostředky nebo hadříky s nepravidelným povrchem. Vystavení přímým UV paprskům se nedoporučuje.

Výrobce dřevěného nábytku Katmandu je zárukou těch nejkvalitnějších výrobků.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium