Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 3d bílá / dub

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 150,00 Kč 12150.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 4.93478
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL001B/D

Popis

Dřevěná komoda Belluno Elegante, 3 dveřová, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme v také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Komoda společně s vitrínou. Nabízíme vám další způsob, jak příjemně uložit věci. V prosklené vitríně se budou vyjímat všechny věci, které budete chtít vystavit. Ve  dřevěných skříňkách a zásuvkách zase najdou své místo ty ostatní.

Využití nejen do ložnice

Jak už nadpis vypovídá, bílá komoda z borovicového masivu najde své uplatnění kdekoliv ve vašim bytě. Podle nás,  bychom nedoporučovali úzké chodby. A to pouze z toho důvodu, že úzký průchozí prostor vám neposkytne dostatečný výhled na obsah této výjimečné vitríny. To by byla  určitě škoda, protože si do ní  budete chtít vystavit něco hezkého a speciálního. Komoda se potom bude nejlépe vyjímat tam, kde nebude skryta obdivným pohledům na obsah za sklem. Kuchyň, obývací pokoj nebo třeba ložnice to bude to pravé místo. 

Zbytečně neruší váš prostor

Samozřejmě neruší  designem, ani provozem. Dřevěná, kvalitní komoda z masivu finské borovice je vyvedena v oblíbeném stylu Provence. Zachovává si díky jemnému a originálnímu frézování dřeva romantický ráz, přitom však není nadbytečně přezdobená. Může se tak stát součástí interiéru, který je celý vybaven výjimečným nábytkem ze série Belluno Elegante. Stejně tak ovšem může stát samostatně a plnit funkci zajímavého a módního solitéru. Naše dřevěná komoda je natřená bílou ekologickou barvou. Vrchní deska je celá vyvedena v dekoru zlatého dubu. 

Pokud jde o tichý chod, to zabezpečí  zavírání skříněk a pojezdy šuplíků. Zásuvky jsou vybaveny značkovým, kvalitním systémem tichého zavírání. Určitě ani při častém otevírání a zavírání nedělají hluk. Nabízíme vám pouze kvalitní nábytek, který je určen pro skutečný život. 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium