Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 3.3 bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 950,00 Kč 12950.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Komoda Belluno Elegante 3.3, dřevěná, bílá, masiv z borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a  nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Další vydařený kousek nasi série, který najde uplatnění v kterémkoliv pokoji. V ložnici ji zaplníte vaším oblečením, v obývacím pokoji poskytne vám útočiště  pro vše tý nezbytnosti, které pro spokojený život potřebujete. Ve vaši  kuchyni se stane příborníkem. V dětském pokoji zase pojemným úkrytem hraček a dalších roztomilostí. Je to bílá dřevěná komoda z masivu borovice. 

Šest členěných prostorů pro perfektní organizaci

Tři skříňky s výškově nastavitelnou solidní policí a tři vysouvací kvalitní zásuvky. Výborné řešení pro vaše oblečení i pro ostatní věci. Zásuvky využijete pro všechny drobnosti nebo ponožky a spodní prádlo. Vyhnete se tak rychle neustálému hledání a přerovnávání. Jednoduše otevřete a vezmete si jen to, co právě v daném momentě potřebujete. Je to velká úspora času a hlavně vaší energie. 

Spodní skříňky jistě využijete na maximum drobností,  díky ideální hloubce 45 cm. Polici si nastavíte do takové výšky, jakou budete potřebovat. Srovnané komínky vášho provoněného prádla nebo sada skleniček na víno? Komoda se neptá na nic a poctivě uschová a uchrání vše, co jí svěříte.

 Vaše zdravé prostředí

Také každý nábytek ovlivňuje mikroklima vašeho domova. Dřevěná  komoda je stejně jako i ostatní kusy nábytku ze série Belluno Elegante natřena prodyšnou, ekologicky přívětivou a zdravotně zcela nezávadnou bílou barvou. Přispívá tak ke zdravému životu vás a celé vaší rodiny. Borovicový masiv je čistě přírodní a kvalitní materiál. S naším nábytkem budete žít v souladu s přírodou.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium