Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 3.3 bílá / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odoslané do: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 12 950,00 Kč 12950.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání

Popis

Dřevěná komoda Belluno Elegante 3.3, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Je to fantastický klasický kousek nábytku hodící se do kterékoliv pokoje. Dřevěná komoda je vysoce univerzální. Můžete ji umístit nejprve do ložnice, stejně jako do vstupní místnosti. Nabízí vám moderní uzavřený prostor, tři zásuvky a dlouhé jsou tak akorát. Vrchní deska v dekoru ořechového dřeva tvoří s dominující jemnou bílou barvou hezký kontrast.

Dřevěná bílá komoda do každého pokoje ve vaši domácnosti

V kuchyni do ní v klidu uschováte celou sadu hrnců, pánve, pokličky, příbory, vařečky a třeba i kuchyňský robot. Stane se příborníkem i místem pro skladování kompotů  od babičky. Na horní kvalitně frézovanou desku položíte ozdobné květináčky s bylinkami nebo mísu s ovocem nebo zeleninou.

A možná ložnice? Tam je umístění komody považováno za tradiční místo. Vaše oblečení, voňavé měkké ručníky nebo kvalitní bavlněné povlečení. Tyto všechny módní kousky jistě také ocení dotek pravého dřeva namořeného nátěrem na vodní bázi.

Komoda a Obývací pokoj? Skvělá kombinace jak si myslíte? Úložný prostor nabízí dostatek místa pro všechna rodinná alba a další poklady, které si toužíte uchovat po celý život. Chodba a nebo vstupní místnost, kabelky a boty. Co takhle do rovnice přidat i nasi dřevěnou komodu? Možností je opravdu mnoho.

3 plus 3 je 7

Opravdu je to tak? No ano, když ke krytým prostorům připočítáme také horní desku. Tři oddělené skříňky, tři tiché zásuvky a jedna vrchní deska v dekoru ořechového dřeva. Všechny tyto možnosti jsou tady k vašemu užitku. 

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Země doručení:

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium