Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante komoda 2.0 bílá

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 8 350,00 Kč 8350.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Komoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv z borovice

 Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Už od prvního vkročení do moderního interiéru můžete pocítit svěží atmosféru  provensálského stylu. Kladli jste si někdy otázku, proč by vaše boty měli bydlet jinak, než vy? Určitě si zaslouží  přece stejnou pozornost, jako ostatní kousky vašeho šatníku. 

Místo pro vaše boty

Dřevěná komoda se svými rozměry nabízí opravdu úctyhodné množství prostoru. Pozor, až 44 cm hloubky ve dvou řadách nad sebou. Úklidní prostor je navíc uprostřed rozdělen příčkou. Můžete tak snadno jednotlivé oddíly využít k úplně odlišným účelům.

Máte rádi kombinace?

Série Belluno Elegante přichází v čistém neobvyklém stylu. Nabízí vám a je otevřena širokému množství kombinací.  Dřevěná komoda tvoří nádherný funkční celek spolu s výjimečnou věšákovou stěnou a zrcadlem. A co takhle na komodu umístit pár měkkých moderních podsedáků nebo oblíbený košík na rukavice a šály? Vaší fantazii se meze nigdy nekladou. Náš nábytek se přizpůsobí  a vyplní vaše estetickému cítění  smyslu pro barevné kombinace. 

Dokážete si dřevěnou  komodu představit i jinde, než ve vstupních prostorech? Perfektně. Díky své výšce 53 cm hodí se taky například i v dětském pokoji. Určitě ani tam se nemusíte obávat o zdraví svých nejbližších. Komoda je vyrobena z masivu kvalitní finské borovice a je natřena ekologickou, zdravotně nezávadnou jemnou bílou barvou.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 53 cm
Šírka 112 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium