Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante dvojitá věšáková stěna

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 6 850,00 Kč 6850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 4.97
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL028B2P

Popis

Dvojitá věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv z borovice

Věšáková stěna  vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Když jednoduchá, dřevěná věšáková stěna nestačí, máme pro vás rovnou dvojitou věšákovou stěnu. Je opravdu krásná a celistvá. A určitě bude skvěle ladit s komodou. Velké rodiny jistě možnost rozšířené dvojité plochy k pověšení oblečení ocení. Zrcadlo taky můžete pověsit  klidně samostatně.

 Jak myslíte proč nevěšet oblečení přímo na zeď

Nábytek určený k věšení oblečení má  samozřejmě své praktické opodstatnění. Na jedné straně vždy chrání vaše kabáty a bundy od znečištění a poškrábání. Klasická stenná omítka obsahuje drobné, ostré částečky a nebývá vždy plně odolná otěru. Nikdo přece nemá zájem o nemilá překvapení v podobě zabarvení od zdi. Na druhou stranu dřevěná věšáková stěna chrání také vaše zdi od případného znečištění ušpiněním oblečením. Dost už asi o praktických záležitostech. Pojďme se rovnou bavit o estetice. 

Výrazný kus, který ničím neruší

Věšáková stěna ne zabírá téměř žádné místo. Vypadá jako zeď. Přesto však  výrazně určuje ráz celé místnosti. Ve vstupních prostorách totiž příliš mnoho nábytku nebývá. O to důležitější je správná volba vhodných vzájemně ladících kousků nábytku.

Máte docela velikou rodinu nebo třeba preferujete mít své svršky vždy pěkně po ruce? Určitě potom oceníte celkem šest dvojitých věšáků v úpravě satin. Nemusí to být jen oblečení určite na věšácích, stejně dobře vyjímat například kabelka, pásek nebo dlouhý bižuterní náhrdelník. Je to prostě skvělé mít více možností.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 8 cm
Výška 134 cm
Šírka 108 cm
Rukojeť Staré stříbro

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium