Drevenákrajina.cz

Marone

Nábytek Marone je kolekce nábytku z přírodní borovice do obývacího pokoje, jídelny a ložnice. Jedinečný styl nábytku Marone vytváří kombinaci bílé s prvky, jako jsou stolní a vrchní desky v barvě přírodního dubového dřeva. Náš nábytek z masivu byl navržen s ohledem na fanoušky rustikálního a provensálského stylu. Marone je nábytek pro lidi, kteří hledají klasiku v tom nejlepším. S kolekcí Marone můžete vytvořit interiérový design, který vyhovuje vašim vlastním potřebám. Najdete zde nábytek jako stoly, komody, postele, židle, skříňky a vše potřebné. Celý nábytek je pokryt bílým voskem, který zvyšuje krásu přírodního dřeva a dělá každý kus nábytku jedinečným.

Marone komoda 1.4 Marone komoda 1.4
Dodavatel: Marone
Cena: 13 400,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone komoda 3.3 Marone komoda 3.3
Dodavatel: Marone
Cena: 13 450,00 Kč
Marone komoda 2.1 Marone komoda 2.1
Dodavatel: Marone
Cena: 11 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone komoda 2.2 Marone komoda 2.2
Dodavatel: Marone
Cena: 13 850,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone komoda 2.4 Marone komoda 2.4
Dodavatel: Marone
Cena: 16 550,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone komoda Kids s přebalovacím pultem Marone komoda Kids s přebalovacím pultem
Dodavatel: Marone
Cena: 14 900,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone skříň 3 dveřová Marone skříň 3 dveřová
Dodavatel: Marone
Cena: 23 550,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone úzká skříň Marone úzká skříň
Dodavatel: Marone
Cena: 15 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Detská postel Marone Detská postel Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 11 350,00 Kč
zobrazit více
Marone postel 90x200 Marone postel 90x200
Dodavatel: Marone
Cena: 9 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone postel 120x200 Marone postel 120x200
Dodavatel: Marone
Cena: 10 850,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone stůl Marone stůl
Dodavatel: Marone
Cena: 12 850,00 Kč
Marone psací stůl Marone psací stůl
Dodavatel: Marone
Cena: 12 650,00 Kč
ks.
zobrazit více

Idylická atmosféra v srdci města

Kdo z nás nesní o tom, že se na chvíli dostane z městského shonu a přesune se do klidné vesnice, kde dny plynou mnohem pomaleji. Nyní už nemusíte jít na venkov. Ve svém bytě si můžete vytvořit útulné, idylické útočiště, do kterého se po celodenní práci rádi vrátíte. I když bydlíte v úplném centru města. Docílíte to kolekcí rustikálního nábytku Marone z masivního finského borovicového dřeva. Slaďte je s doplňky z přírodních materiálů v pastelových barvách a vytvořte útulnou a romantickou obývací pokoj nebo jídelna. Nic tak nepřidává kouzlu jako nábytek z borovicového dřeva.

 

Bílý nábytek z přírodního dřeva v rustikálním stylu - kolekce Marone

Nábytek z kolekce Marone je vyroben z přírodního dřeva finské borovice. Právě tomuto materiálu vděčí za svou trvanlivost a odolnost proti poškození. Na jejich dokončení jsme použili ekologický vosk s neúplným krytím. Díky tomu jsou na povrchu nábytku viditelné dřevěné kroužky a uzly. Jejich přítomnost dělá z každého kusu nábytku jedinečný kousek. Přírodní nátěr umožňuje dýchání a proces stárnutí dřeva. Je to zcela přirozený jev. Projevuje se to postupným vylepšováním struktury dřeva.

Charakteristickým rysem nábytku z masivního dřeva Marone je kombinace barev, které zdůrazňují jejich romantický, rustikální styl. Korpusy nábytku jsou pokryty voskem v odstínu teplé bílé barvy, zatímco vrchní desky nebo stoly jsou natřeny barvou na vodní bázi, která ještě více zvýrazňuje vzor dřevěného zrna. Kolekce Marone se vyznačuje zejména charakteristickými znaky na dveřích skříněk a zasklením vitrín. Je to jeden z determinantů rustikálního stylu.

Interiéry v odstínu teplé, bílé barvě

V kolekci Marone najdete prostorné komody v různých velikostech a skleněné skříňky. Pokud si zvolíte konferenční stolek Marone a komodu pod televizor, vytvoříte rustikální obývací pokoj. Do jídelny umístěte stůl a židle z bílé borovice ze sbírky. Nábytek Marone dobře poslouží i v ložnici nebo pokoji teenagera díky vkusným postelím a prostorným šatníkem.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium