Drevenákrajina.cz

Konferenční stoly do obývacího pokoje

Dřevěné konferenční stoly do obývacího pokoje jsou zárukou trvanlivosti, která je v případě sériově vyráběného plastového nábytku složitá. Výborně snášejí dětskou energii a neúprosný čas, který je mimořádně laskavý k dřevěnému nábytku. Správná údržba konferenčních stolů pro obývací pokoj bude užitečná i pro další generace. Přirozený vzhled konferenčního stolku je zdůrazněn minimalistickým designem. Díky tomu budou moderní konferenční stolky do obývacího pokoje dobře fungovat v interiérech různých stylů. Na povrchovou úpravu používáme pouze přírodní laky nebo barvy na bázi vody, které jsou bezpečné nejen pro děti, ale i pro životní prostředí. Dřevěné stolky do obývacího pokoje nepřilákají příliš mnoho prachu, proto jsou ideální pro alergiky a pro ty, kteří si cení pořádek. Nabízíme modely různých výšek a šířek.

Belluno Elegante konferenční stolek bílý / dub Belluno Elegante konferenční stolek bílý / dub
Dodavatel: Belluno
Cena: 7 800,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone konferenční stolek Marone konferenční stolek
Dodavatel: Marone
Cena: 9 250,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone konferenční stolek malý Marone konferenční stolek malý
Dodavatel: Marone
Cena: 7 850,00 Kč
ks.
zobrazit více

Dřevěné konferenční stoly do obývacího pokoje - jedinečné interiéry

Přírodní materiály vždy vypadají lépe než plasty, a proto dřevěný nábytek prochází lety renesancí. Při správné péči získávají moderní dřevěné konferenční stolky v průběhu času jedinečný charakter. Mezitím nábytek z dřevotřískových desek nebo plastů rychle ztrácí své kouzlo - povrch je matný a přitahuje prach, který působí nedbale. Lavice do obývacího pokoje podléhají přirozenému procesu stárnutí dřeva, které dodává stolem ušlechtilý vzhled. Každý kus, který vyrábíme, je jedinečný, protože žádné dva dřevěné prvky nejsou stejné - liší se barvou a uspořádáním letokruhů a suků. Díky tomu moderní konferenční stolky nepřipomínají nábytek přímo z výrobní linky. Výběrem borovicového nábytku do obývacího pokoje si můžete být jisti, že kupujete odolné a mimořádně estetické výrobky.

Moderní konferenční stolky do obývacího pokoje - vysoká kvalita výroby

Veškerý nábytek z borovice tvoříme zodpovědně, s vědomím toho, jak výroba ovlivňuje přírodní prostředí. Z tohoto důvodu jsou dřevěné konferenční stolky vyrobené z materiálů získaných pouze racionálním obhospodařováním lesů. Používáme suroviny dovážené od nejlepších dodavatelů, díky čemuž je nábytek pevný a odolný. Dřevo má navíc schopnost absorbovat a uvolňovat vlhkost z prostředí, což ho činí dokonalým pro jakýkoliv interiér bez ohledu na převládající podmínky. Co ještě potřebujete vědět o našem nábytku?

 

  • Exkluzivní stoly do obývacího pokoje nemusí být drahé - dřevo je přírodní materiál ušlechtilého vzhledu, ale nezatíží váš rozpočet.
  • Vodní barva nebo lak, kterým povrch natíráme, dodatečně zafixujeme za pomocí UV paprsků.
  • Postaráme se o každý detail, takže i ty nejmenší detaily jsou vyrobeny precizní.
  • Celková doba vyřízení objednávky je 48 hodin od okamžiku zadání objednávky.
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium