Drevenákrajina.cz

Dřevěné knihovny do obývacího pokoje jsou ideální výběrem pro ty, kteří ocení odolný nábytek s nadčasovým charakterem. Používáme pouze materiály z racionálně obhospodařovaných lesů, které se vyznačují kvalitou a odolností vůči mechanickému poškození. Díky tomu jsou naše dřevěné knihovny do obývacího pokoje ideální pro domácnost s dětmi s bezmeznou energií. Velkou pozornost věnujeme také detailům, takže nábytek z borovicového a dubového dřeva je krásně opracovaný, a vytváří tak jedinečný styl. Pravé dřevo je půvabný materiál, který vypadá mnohem lépe než levnější náhražky, jako je překližka. Povrch knihoven do obývacího pokoje natíráme barvou nebo lakem na vodní bázi s 85%, krytím, čímž ještě více zdůrazníme přirozenou strukturu dřeva.

 

Knihovna, borovice, barva bílá - medová borovice, kolekce Toskania

Knihovna, borovice, barva bílá - medová borovice, kolekce Toskania
Knihovna, borovice, barva bílá - medová borovice, kolekce Toskania

Dostupnost: Skladem

Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.

Cena: 10 260,00 Kč
ks.

Bílé dřevěné knihovny do obývacího pokoje: zvolte klasiku!

Uvědomujeme si, že knihovna do obývacího pokoje je důležitou součástí jeho vybavení, a proto se snažíme, aby nabídka obchodu odpovídala různým potřebám našich zákazníků. V nabídce najdete velkou bílou dřevěnou knihovnu do obývacího pokojebílé knihovny s horní korunou v různých odstínech dřeva a modely, jejichž povrch je pokryt mořidlem, které zdůrazňuje přírodní strukturu materiálu. Bílé knihovny do obývacího pokoje budou dokonalým doplňkem interiérů zařízených v klasickém, provensálském nebo skandinávském stylu, dokonale rozzáří místnost a její uspořádání bude působit útulněji a domáčtěji. Kromě borovicového nábytku do obývacího pokoje nabízíme také knihovny a skříně z dubového dřeva.

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje: cena

Velkou pozornost věnujeme tomu, aby knihovny do obývacího pokoje byly k dispozici v co nejatraktivnější a zároveň široké cenové relaci. Chceme, aby kvalita výrobků nabízených v obchodě šla ruku v ruce s konkurenceschopnou cenou. Dřevěný nábytek do obývacího pokoje je investicí na dlouhá léta a pořizovací cena se odvíjí od velikosti knihovny, způsobu jejího zpracování a materiálu, ze kterého je daný model vyroben.

Jak zpevnit knihovnu?

Regálovou knihovnu lze zpevnit přišroubováním nebo přichycením hřebíků k zadní straně, která je tvořena speciálním panelem. K tomuto účelu se výborně hodí také přídavné lamely, které při instalaci na šikmo účinně zpevní konstrukci. Kromě toho lze použít i kovové tyče, které rovněž zlepší stabilitu nábytku.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium