Drevenákrajina.cz

Dřevěné truhlice

Když se podíváte zpět, můžete znovu vytvořit vzpomínku, v níž hlavní roli hrají nádherné a zajímavé dřevěné truhlice. Unikátní skříně z masivu, které nabízíme, však nejsou jen náznakem nostalgie. Nábytek z masivu je elegantním a odolným kvalitním prvkem dnešního interiéru. Sortiment prodejny obsahuje bílé dřevěné truhlice a dubový kufr. Jsou ideálním místem pro uložení věcí ale i jako stůl a dokonce i jako dodatečné posezení. Výrobky, které nabízíme, jsou vyrobeny s výjimečnou chutí a smyslem pro detail - podívejte se na naši nabídku a jistě oceníte jejich krásu a užitečnost.

Belluno Elegante truhla bílá / dub Belluno Elegante truhla bílá / dub
Dodavatel: Belluno
Cena: 8 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone truhla Marone truhla
Dodavatel: Marone
Cena: 6 900,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante truhla bílá Belluno Elegante truhla bílá
Dodavatel: Belluno
Cena: 8 650,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante truhla bílá / ořech Belluno Elegante truhla bílá / ořech
Dodavatel: Belluno
Cena: 8 650,00 Kč
ks.
zobrazit více

Vyberte si truhlici ve stylu, který vám nejvíce vyhovuje

Naše bílé, dřevěné truhly dokonale doplní interiérový design a obohatí jeho funkčnost. Rustikální, provensálsku nebo skandinávský styl - podle vašich preferencí si můžete zvolit truhlici, která bude vyhovovat vašemu vkusu a harmonicky zapadá do okolí. Dřevěný nábytek, který vám nabízíme, je vyroben z nejkvalitnější suroviny z kvalifikovaného lesního hospodářství. Mezi nimi najdete mimo jiné i své bílé kufry vyrobené z finské borovice a truhlice vyrobeny z masivního dubového dřeva.

 

Truhlice se všude hodí

Masivní vyrobené truhllice se perfektně hodí jako nábytek do předsíně. Mohou být použity například jako botníku pod věšáky. Mezi našimi nabídkami naleznete kufry, které budou dokonale ladit nejen jako předsíňový nábytek. Doporučujeme je umístit do ložnice - nejenže vypadají krásně, ale také velmi prostorně. Snadno do nich schováte peřiny, polštáře nebo spodní prádlo. Některé z našich výrobků jsou také vybaveny mechanismem zabraňujícím bouchnutí víka.

 

Údržba dřevěného nábytku

Pokud chcete, aby vám nábytek z masivního dubu nebo borovice sloužil co nejdéle, musíte se o něj starat. Prach a nečistoty odstraňte vlhkým hadříkem bez čisticích prostředků. Dřevěnou bednu nevystavujte UV záření a zdrojem tepla, jako jsou ohřívače. Díky tomu si budete moci déle vychutnat krásu tohoto kusu nábytku. Chcete mít ve svém domě takový půvabný kufr? Vítejte v našem obchodě!

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium