Drevenákrajina.cz

Dřevěný nábytek do dětského pokoje

Nemusíte si dělat starosti s tím, kde koupit dítěti nábytek z masivu, který pro něj bude bezpečný. Nabízíme dřevěný dětský nábytek do chlapeckého i dívčího dětského pokoje. Jedná se o dřevěný nábytek do dětského pokoje, který se dokonale hodí do každého interiéru. Zajistěte dítěti kontakt s přírodními materiály již od útlého věku a pokoj bude výjimečný.  

Dřevo je vynikající volbou nejen pro životní prostředí, ale především pro zdraví Vašeho dítěte. Dětský dřevěný nábytek neobsahuje žádné toxické a škodlivé látky a díky antistatickým vlastnostem dřeva nepřitahuje prach. Proto je to pro alergiky nejlepší řešení. Dřevěný nábytek pro děti je natřen bezpečným přírodním voskem s 85% krytím, aby zůstaly viditelné jedinečné letní kroužky. Zařizování dětského pokoje bývá pro rodiče výzvou a my Vám ukážeme, že to může být velice snadná záležitost.

Komoda 2.1, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Komoda 2.1, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 10 871,20 Kč 13 589,00 Kč
zobrazit více
 • sleva
 • sleva
Skříň 3D, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids Skříň 3D, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids
Dodavatel: Marone
Cena: 25 330,40 Kč 31 663,00 Kč
zobrazit více
 • sleva
Dětská postýlka, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids Dětská postýlka, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids
Dodavatel: Marone
Cena: 10 063,20 Kč 12 579,00 Kč
zobrazit více
 • sleva
 • sleva
 • sleva
Knihovna, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids Knihovna, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids
Dodavatel: Marone
Cena: 14 188,00 Kč 17 735,00 Kč
zobrazit více
 • sleva
Zásuvka pod postel, borovice, barva bílá, kolekce Marone Kids Zásuvka pod postel, borovice, barva bílá, kolekce Marone Kids
Dodavatel: Marone
Cena: 2 839,20 Kč 3 549,00 Kč
zobrazit více
 • sleva

Výjimečný dřevěný nábytek pro děti

Jako výrobce dřevěného nábytku nabízíme vysoce kvalitní nábytek do dětského pokoje. Výběrem komody, postele nebo psacího stolu z kolekce nábytku získá interiér místnosti jednotnost. Použitým materiálem je borovicové dřevo z masivu, které je známé svou velmi dobrou odolností. Finská borovice, která roste v drsných podmínkách, je ideální jako nadčasový kus nábytku určený pro dlouholeté používání. Masivní dřevo vypadá elegantně a po navoskování bílou barvou působí relaxačně, uklidňuje a zklidňuje.

Bílá barva je skvělá pro relaxaci a udržení pocitu pohody, proto se často používá v koupelnách a obývacích pokojích. Bílý dřevěný nábytek do dětského pokoje vypadá mnohem lépe než nábytek z levnějších dřevěných nebo plastových náhražek, je také mnohem bezpečnější. Výrobu nábytku v naší společnosti mají na starosti kvalifikovaní zaměstnanci, pro které je práce se dřevem každodenní realitou. Výsledkem je krásně zpracovaný dřevěný nábytek pro děti, který je dostatečně univerzální, aby se stal originálním doplňkem dětského pokoje.

Široký výběr dřevěného nábytku do dětského pokoje

Dřevěný nábytek vytváříme již mnoho let, takže naše všechny nové projekty vycházejí z našich znalostí, zkušeností a nejnovějších trendů v oblasti interiérového designu. Nabízíme široký výběr nábytku z masivu včetně dřevěných postelí, polic, stolů, komod a skříní. Díky tomu lze snadno doplnit vybavení dětského pokoje v jakémkoli věku, a to jak pro kojence, tak pro starší děti v mateřské škole nebo dospívající školáky. Proč se Vám vyplatí nám důvěřovat? Vyrábíme dětský nábytek z dubového, bukového a borovicového masivu, který ve Vaší domácnosti vydrží déle. Náš bílý dřevěný nábytek pro děti je:

 • bezpečný,
 • trvanlivý,
 • má estetický vzhled,
 • univerzální,
 • praktický,
 • přírodní,
 • a tím se dokonale hodí do dětského pokoje.

Prohlédněte si nabídku našeho obchodu s nábytkem Dřevěnákrajina.cz a objednejte si vybrané produkty s dodáním až k Vám.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium