Drevenákrajina.cz

Botník, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 12 277,60 Kč

Standarní cena: 15 347,00 Kč

12277.60
Nejnižší cena za posledních 30 dní před slevou: 15 347,00 Kč Pokud se produkt prodává méně než 30 dní, zobrazí se nejnižší cena od zahájení prodeje.
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu: 2SMAR25

Technické informace

Šířka 109 cm
Výška 111 cm
Hloubka 42 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Úchytky Dřevěné
Pojezd zásuvek Kolečkové
Počet zásuvek 1 zásuvka
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 2 police
Hmotnost 41 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný botník z masivu borovice Marone

Chcete si doma vytvořit útulnou, idylickou atmosféru jako v rustikální chalupě na předměstí? Sníte o tom, že když vstoupíte do svého domu, necháte starosti všedního dne za sebou a přenesete se v myšlenkách do šťastných dětských časů strávených v rodinném domě na venkově? Je to možné! Začněte osvěžením chodby. Koneckonců je to první místnost, do které vstoupíte, když překročíte práh svého domova. Velký borovicový botník Marone s charakteristickými šambránami dokonale podtrhne rustikální atmosféru místnosti. Hodí se k zrcadlu Marone a úzké předsíňové skříni ze stejné kolekce.

Rustikální design - dvířka dřevěného botníku Marone jsou zdobena šambránami ve tvaru kříže. To je charakteristický prvek celé sbírky. Jsou také prvkem, který určuje, že nábytek patří k rustikálnímu stylu. Borovicový botník stojí na lehce vyřezávaném podstavci. Jeho tvar zeštíhluje siluetu nábytku a celá konstrukce získává na lehkosti. Skříňka na boty je zakončena masivní deskou, která je zdobena jemnými pražci. Jemné frézy se nacházejí také na korpusu nábytku a čelech zásuvek.

Přírodní materiál - botník Marone byl vyroben z přírodního borovicového dřeva. Tento materiál je neustále oblíbený díky svému ušlechtilému charakteru a jedinečné kráse. Každý kus nábytku z masivního dřeva je jedinečný, žádné dva nejsou stejné. Dřevěný nábytek se vyznačuje také jemnou lesní vůní a strukturou dřeva, která je lehce patrná pod prsty.

Rustikální skříňka na boty Marone

Za dvojicí dřevěných dveří jsou dvě police. Umožňují uložit boty až do třoí úrovní. Nad nimi se nachází široká zásuvka, která se skvěle hodí k uložení příslušenství pro péči o obuv. Je to také prostor, kde si můžete roztřídit příslušenství. Dřevěná horní část je naopak výstavním prostorem, kam můžete umístit své oblíbené dekorace. Pokud si však pořídíte estetické organizéry, získáte další úložný prostor.

Tělo skříně na boty Marone je potaženo bílým voskem se 75% kryvostí. Horní část botníků byla natřena vodou ředitelnou barvou v odstínu dubu. Ve stejném odstínu jsou i půvabné dřevěné úchyty. Na povrchu nábytku je proto dokonale viditelná kresba dřeva a suky. Díky tomu si můžete být jisti, že získáte jedinečný kus nábytku.

Bílá barva těla dokonale ladí s prvky v odstínu dubu. To v kombinaci s rustikálním designem nábytku umožní vytvořit v předsíni výjimečně idylickou atmosféru. Šířka borovicového botníku je 109 cm a výška 111 cm. Hloubka nábytku je 42 cm.

Jak pečovat o nábytek z masivního dřeva

Borovicové dřevo je ušlechtilý materiál, který však vzhledem ke svému přírodnímu původu vyžaduje jemnou péči. K čištění stačí vlhký měkký hadřík. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky. Botník umístěte na rovný povrch, mimo dosah topných zařízení. Dřevěný nábytek podléhá přirozeným procesům stárnutí, což znamená, že v průběhu času se na něm zvýrazní rýhy a suky.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium