Drevenákrajina.cz

Série výrobků Belluno Elegante v barevné kombinaci grafit - přírodní borovice

Chystáte se zařídit svůj obývací pokoj, ale nechcete, aby to byla nudná kompozice? Doporučujeme v tom případě změnit schémat světlého bytu a bílého nábytku a vsadit na výrazný akcent v podobě dřevěného nábytku v grafitové barvě s přírodní borovicovou deskou. Tato originální kombinace oživí interiér, dodá mu charakter, podtrhne Váš styl a umožní Vám hrát si s barvami textilií. Série výrobků Belluno Elegante potěší pečlivou povrchovou úpravou v podobě svislých drážek na čelech, vyřezávaných zakončení, frézovaných soklů a nenápadných úchytek s knoflíky. Při bližším pohledu poznáte, že nábytek v provensálském stylu potěší nejen členy Vaší domácnosti, ale i Vaše hosty. V nábytkové řadě najdete skříně, komody, TV skříňku a noční stolek. Prohlédněte si další kolekce dřevěného nábytku.

Belluno Elegante grafit - přírodní borovice

Nábytek Belluno Elegante grafit s vrchní deskou v barvě přírodní borovice 

Jak vytvořit estetické uspořádání s grafitovým dřevěným nábytkem? Zavěšením zrcadel nad komody, které opticky zvětší i malý interiér. Vytvořte si nepřehlédnutelný interiér s kolekcí nábytku Belluno Elegante v grafitové barvě. Jejich velkou předností je neobvyklé barevné provedení kombinující tmavou grafitovou barvu se světlým přírodním borovicovým zbarvením.

V nabídce internetového obchodu s nábytkem Dřevěnákrajina.cz v barevné kombinaci grafit - přírodní borovice jsou:

  • dřevěné police,
  • dřevěné vitríny,
  • dřevěné komody,
  • dřevěné TV stolky.

Borovicový dřevěný nábytek ze série Belluno Elegante v barevné kombinaci grafit s povrchem v barvě přírodní borovice zaujme svým přírodním, nadčasovým designem.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium