Drevenákrajina.cz

Série výrobků Belluno Elegante v barevné kombinaci bílá - přírodní borovice

Sníte o světlém interiéru, kde vládne harmonie, klid, ale také teplo domova? Právě těmito myšlenkami jsme se řídili při plánování a konstrukci nové barevné verze kolekce Belluno Elegante. Zachovali jsme známé prahy, svislé drážky, působivé zakončení, rámečky kolem čela a úchyty knoflíků. Právě díky těmto detailům je série výrobků Belluno Elegante tak oblíbená a ceněná. Pokud jste tedy čekali na verzi se světlou horní deskou v přírodním provedení přírodní borovice, jste na správném místě! Nyní si již můžete sestavit různé komody, dvě verze vitrín, TV stolek a noční stolek. Podívejte se na ně na stránkách prodejce dřevěného nábytku Dřevěnákrajina.cz

 

Belluno Elegante bílá - přírodní borovice

Sestava nábytku do obývacího pokoje Belluno Elegante bílá - přírodní borovice

Sestava nábytku do obývacího pokoje Belluno Elegante bílá - přírodní borovice
Sestava nábytku do obývacího pokoje Belluno Elegante bílá - přírodní borovice

Dostupnost: Skladem

Odesláno v rámci: Odeslání tovaru po 26.04.2024

Cena: 38 430,00 Kč
zestaw

Nábytek Belluno Elegante bílá s vrchní deskou v barvě přírodní borovice

Světlé, prostorné, útulné a jedinečné interiéry můžete vytvořit v garsonce, domě nebo v bytě. Provensálský styl bude rozhodně vyhovovat Vašim potřebám. Pokud hledáte harmonické a vyvážené uspořádání, doporučujeme dřevěný nábytek z série výrobků Belluno Elegante. Pro tuto kolekci jsou charakteristické působivé podstavce zdobené frézami, které jí dodávají rafinovaný charakter. Právě ty spolu s profilovanou základnou tvoří základ dalšího designu. Do popředí vystupují frézování, svislé drážky, široké rámy kolem čela skříněk a úzké a frézované rámy čel zásuvek. Celek je doplněn minimalistickými knoflíkovými úchyty.

V nabídce internetového obchodu s nábytkem Dřevěnákrajina.cz v barevné kombinaci bílá - přírodní borovice jsou:

  • dřevěné vitríny,
  • dřevěné police,
  • dřevěné komody,
  • dřevěné TV stolky.

Borovicový dřevěný nábytek ze série Belluno Elegante v barevné kombinaci bílá s vrchní deskou v barvě přírodní borovice zaujme svým přírodním, nadčasovým designem.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium